Montaż Filmów Dla Twórców

Zapewnij swoim materiałom video profesjonalny wygląd i zyskaj uwagę społeczności oraz reklamodawców!

Zainwestuj w profesjonalny montaż, podnieś jakość swoich treści i zdobądź uwagę, na jaką zasługujesz! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci osiągnąć kolejny poziom w świecie mediów społecznościowych.

Jak działamy?

Pracujemy w 100% zdalnie. Surowe nagrania bez problemu wyślesz na nasz dysk Google. W tym samym miejscu ocenisz montaż, zgłosisz poprawki oraz pobierzesz gotowe materiały.

W razie potrzeby umówisz spotkanie online z Twoim dedykowanym montażystą. W ten sposób nie odczujesz, że pracujesz z zewnętrzna firmą.

Zgłaszanie poprawek również możesz załatwić pisząc maila, dzwoniąc lub na spotkaniu online.

Dlaczego chcesz pracować z nami?

Dynamiczny montaż to sposób na utrzymanie uwagi widza!

Zmontujemy Twój filmik, dbając o to, aby był on zarówno czytelny i łatwy w odbiorze, jak też dynamiczny – dzięki temu Twoi widzowie chętnie obejrzą materiał, aż do ostatniej minuty. Wiemy, jak zaciekawić potencjalnych odbiorców i utrzymać ich uwagę na prezentowanych treściach. Mamy doświadczenie we współpracy z wieloma twórcami i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań!

Znajomość i zastosowanie trendów

Sam nie musisz wiedzieć, co jest teraz na topie – umiemy zmontować film pod daną platformę. Zadbamy także o to, aby finalny efekt podobał się Tobie – chętnie poznamy Twoje preferencje i oczekiwania już na początku współpracy.

Zadbaj o swój wizerunek w Internecie

Pracujemy wyłącznie z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi do montażu filmów, takich jak Davinci Resolve, Premiere Pro i After Effects. Posiadamy bogate doświadczenie w branży video, dzięki czemu masz gwarancję uzyskania efektów na wysokim poziomie.

Współpraca z nami = oszczędność Twojego czasu

Kreatywny montaż bywa prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie masz w tym zakresie dużego doświadczenia. Korzystając z naszej oferty, możesz w pełni skupić się na tworzeniu wartościowych treści i rozwijaniu swoich profili w social mediach. My zadbamy o to, aby Twój przekaz był zawsze profesjonalnie i efektownie oprawiony. Wiemy, jak ważna w tej branży jest regularność, dlatego możesz mieć pewność otrzymania zmontowanych materiałów zgodnie z ustalonymi terminami.

Pomożemy Ci wyróżnić się z tłumu!

W Internecie działa wiele osób, których treści oparte są na jedynie podstawowym sklejeniu klipów. Dzięki nam szybko wyróżnisz się na tle innych twórców! Efekty wideo, uzupełniające b-rolle, a także animowane teksty pomogą Ci dotrzeć do nowych odbiorców i zaprezentować się szerokiej publiczności, a także zyskać renomę osoby dbającej o jakość materiałów video.

Montaż to kluczowy element storytellingu

Montaż wideo wymaga nie tylko znajomości programów komputerowych, lecz także umiejętności opowiadania historii. Mamy tego świadomość, dlatego podczas realizacji zleceń dbamy o to, aby zbudować odpowiednią narrację w filmie i wzbudzić pożądane emocje wśród widzów.

Wsparcie merytoryczne i techniczne w cenie

Zapewniamy nie tylko profesjonalny montaż Twoich materiałów, lecz także pomoc techniczną i doradztwo na każdym etapie współpracy. Współpracując z nami, masz dostęp do konsultacji dotyczących prawidłowego nagrywania i przekazywania treści. Razem stworzymy jakościowe wideo!

Wycena zlecenia jeszcze przed rozpoczęciem pracy

U nas nie pojawiają się żadne niespodziewane koszty. Darmową wycenę projektu otrzymasz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy – niezależnie od tego, czy będzie to jednorazowe zlecenie, czy też stała współpraca.

Formy współpracy

Jednorazowa Akcja

Jeżeli potrzebujesz zlecić montaż raz na jakiś czas, każdorazowo przygotujemy wycenę i dobierzemy montażystę, który czuje się najlepiej w formacie, który chcesz zmontować.

  • zapewniamy serwer do wysyłania i pobierania materiałów
  • utrzymujemy stały kontakt (odpowiadamy w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego)
  • projekty wyceniamy z góry
  • jedna seria poprawek w cenie
  • montujemy od 300 netto/projekt

REGULARNA WSPÓŁPRACA

Jeżeli potrzebujesz regularnej pomocy w montażu, przydzielimy Ci dedykowanego montażystę, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

  • otrzymujesz priorytet w kolejce zleceń
  • pracuje z Tobą dedykowany montażysta
  • rozliczamy się co miesiąc jedną fakturą, niezależnie od ilości projektów
  • nawiąż współpracę od 2000 netto/msc
  • współpraca dostępna dla maksymalnie 4 nowych klientów

Co jeszcze robimy?

Prowadzimy kanał edukacyjny dla filmowców: Filmowanie z Profitem, w ramach którego: dzielimy się naszą wiedzą i przemyśleniami na temat branży. Subskrybuje nas już prawie 2000 osób, a nasze filmy oglądano przez ponad 4800 godzin.

Zajmujemy się produkcją video dla biznesu. Nagrywamy głównie filmy typu talking-head, np.: video-opinie, materiały na kanał YouTube, czy filmy wizerunkowe. Hobbystycznie kręcimy też teledyski muzyczne.

Potrzebujesz Montażysty?

Zostaw do siebie kontakt, odezwiemy się w ciągu 48h.